Call of Duty: Advanced Warfare Teknik Detaylar

Call of Duty: Advanced Warfare Teknik Detaylar
Call of Duty: Advanced Warfare Teknik Detaylar

Call of Duty: Advanced Warfare Teknik Detayları açıklandı ve bu bilgilere dayanarak oyundaki görsellik hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Xbox ve PS4 ön plana alınarak yapılan teknik detaylar hakkında bilgiler doğrulandı.

Bildiğiniz gibi yeni nesili ilk ziyaret eden Call of Duty: Ghosts, Xbox One’da 720p ve PlayStation 4’de 1080p’de çalışır olarak satışa sunulmuştu. Baş gösteren tartışmalar sonrasında geçtiğimiz aylarda Twitter üzerinden bir açıklamada bulunan Condrey, Advanced Warfare’ın Xbox One üzerinde bir önceki oyundan daha yüksek çözünürlükte çalışacağını belirtmişti. En azından bu söz gerçeğe dönüşmüş.

Bir önceki yazımız olan Assassin's Creed Unity Oynanış - Gameplay HD [PS4] başlıklı makalemizde Assassin's Creed Unity, gameplay ve oynanış hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

T.O.M Ekibinin Kurucusuyum ve ayrıca çevirmenlik görevini üstlenmiş durumdayım. Sizler için en iyi hizmeti vermek için buradayım.

Tavsiyemiz

Oyunlarda Sesli İletişim Ağı Kurma Programı

Hamachi, bilgisayarınız üzerinden sanal bir ağ kurarak diğer kullanıcılarla aynı ağ bağlantısı üzerindeymişsiniz gibi programları …

  • ozgur çolak

    yeni nesil için hakkını veriyor oyun doğrusu grafiksel olarak mükemmel. oyunu oynarken özellikle ara video lar da sanki bir filmi yönetiyor muşsun hissi uyandırıyor insanda 🙂

  • bu konsollarda denemek lazım =)

  • ozgur çolak

    aklımdaki fikrimi söyledin sayın yönetici ; )

türkçe yama