Blues and Bullets Episode 1 Türkçe Yama

maxresdefault

Çeviri Durumu

Menü %100

Altyazı %100

Proje Yöneticisi

Murat Mert

OS Çeviri tarafından yapılmıştır

Oyun Hakkında

Efsanevi Dokunulmazlar’ın lideri Eliot Ness, şehri Santa Esperanza’nın dönüştüğü yolsuzluk lağımından uzak kalarak geri kalan günlerini kendi lokantasında çalışarak geçirmek istemektedir. Ama işler nadiren planlandığı gibi gider. Çocuklar aniden ortadan kaybolmaya başladığında ve polisler bunu sadece görmezden geldiğinde Eliot, adaleti kendi elleriyle gerçekleştirmeye, huzurlu bir yaşam hayalinden vazgeçmesi gerekse bile her yola başvurarak suçlunun izini bulup adalete teslim etmeye karar verir ve kendini suikastçılar ve serserilerin olağan çatışmaları arasında bulur. Oyuncu, beklenmeyen yerlerdeki çeşitli karakterlerin yardımıyla bu sezonda çıkacak olan Blues and Bullets’ın beş bölümündeki dehşet dolu ve yozlaşmış senaryolarda dosyaları çözmek için ipucu bulma konusunda Eliot’a kılavuzluk etmelidir. (Alıntıdır)

Oyun Görüntüleri

My8YN6 Po238v Ql8XDA qlQq63

Kurulum

Oyunun kurulu olduğu klasörü seçiniz.

İndirme Linkleri

yamayı-indir

yamayı-indir

Bir önceki yazımız olan Bioshock 1 % 100 Türkçe Yama başlıklı makalemizde Bioshock 1 ve türkçe yama hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

T.O.M Ekibinin Kurucusuyum ve ayrıca çevirmenlik görevini üstlenmiş durumdayım. Sizler için en iyi hizmeti vermek için buradayım.

Tavsiyemiz

Inversion %100 Türkçe Yama

Çevirmenler Ferit Köşe Yama Notları Menü ve Arayüz %100 Text Düzenleme ve Font Turan Can …

  • Kerem

    Emeği geçenlere çok teşekkür ederim efendim.

  • Ecala

    Sizin yapacağınız işe sıçayım. Emeğinizi sikeyim. Oyun gitti amk. 4mb internet kullanıyorum resmen sıçtınız oyunun içine. Escala buscala yazıyor herşeyde. Umarım hayatınızda herşeyde ve heryerde escala buscala yazar. Peace. Esen kalın…

türkçe yama