Bloodborne’dan 37 Dakikalık Oynanış Videosu

bloodborne-screen-03-ps4-us-10jun14

bloodbornegamescom

6 Şubat 2015 tarihinde Türkçe olarak sadece PS4’e çıkacak olan Bloodborne’dan 37 dakikalık oynanış videosu geldi.

Oyundan biraz bahsetmek gerikirse oyunun geliştirici koltuğunda Souls serisinde aşina olduğumuz Formsoftware oturuyor. Oyun konu itibari ile de bir hayli ilgi çekici ve görüntülerde iştah kabartıyor. Oyun Tharnarm adlı mucizevi tedavileri ile ünlü bir şehirde geçiyor ve şehirde salgın sonucu halk tabiri caiz ise deliriyor. Canavara dönüştürüyor. Ana karakterimiz bir gezgin ve bu hastalığa tedavi bulmayı amaçlıyor. Boss dövüşlerinin yer aldığı oyunu sabırsızlıkla beklerken videoyu izlemenizi tavsiye ediyorum.

Oyunla kalın…

Bir önceki yazımız olan GTA 5'e FPS kamera mı geliyor? başlıklı makalemizde FPS, GTA 5 ve TPS hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Feyyaz AK

Steam'den de ulaşabilirsiniz: http://steamcommunity.com/id/feyyazak/

Tavsiyemiz

Türkçe Oyun Merkezi 2 Yaşında!

Merhaba arkadaşlar, bugün itibariyle kuruluşumuz olan 20 Ağustos 2014 tarihinden bu yana tam 2 yıl …

türkçe yama

script> (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-77184909-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');