Bloodborne Oyunu İçin Yeni Görüntüler

Bloodborne, resimler, görüntüler
Bloodborne, resimler, görüntüler

Bloodborne Oyunu İçin Yeni Görüntüleri ve Resimleri oyunseverlere ulaştı.PS4 Oyun konsolunda çıkışını yapacak bu başyapıtta geniş bir kitle tarafından merakla bekleniyor. PS4′ e özel olarak geliştirilen bu oyun diğer oyun konsollarında çıkacagı hakkında bir bilgi yok.

Meraklılıları için yeni görselleri paylaştılar Yayınlanan resimler bir dergiden tarama olduğu için düşük kalitede olabilir bunada şükür diyelim..

Japonyanın haftalık oyun dergisinden alıntılanan bu görseller sizler için aşağıda yer almaktadır.

Not: Japonyanın haftalık oyun dergisinin adı Famitsu olarak geçiyor isteyenler inceleme fırsatını bulabilir..

İşte sizler için hazırlanan o görsellerden birazı..

Ayrıca bu resimlere bakarak oyunun kalitesini tartışmayın dediğim gibi oyun bir dergiden tarama yoluyla alıntılanmış ve hepsi kötü kalitededir.

RESİMLER:

Bloodborne Oyunu İçin Yeni Görüntüler
Bloodborne Oyunu İçin Yeni Görüntüler
Bloodborne Oyunu İçin Yeni Görüntüler
Bloodborne Oyunu İçin Yeni Görüntüler

Bir önceki yazımız olan Dragon Ball Xenoverse PC İçin Çıktı başlıklı makalemizde Dragon Ball Xenoverse ve pc hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

T.O.M Ekibinin Kurucusuyum ve ayrıca çevirmenlik görevini üstlenmiş durumdayım. Sizler için en iyi hizmeti vermek için buradayım.

Tavsiyemiz

Türkçe Oyun Merkezi 2 Yaşında!

Merhaba arkadaşlar, bugün itibariyle kuruluşumuz olan 20 Ağustos 2014 tarihinden bu yana tam 2 yıl …

türkçe yama

script> (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-77184909-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');