T.O.M Haberleri

Battlefield: Hardline’ın Çıkış Tarihi Duruyuldu

EA ‘ Firmasının resmi websitesinde yaptığı açıklamada Battlefield: Hardline oyunun çıkış tarihi hakkında bilgi verdi.

Battlefield: Hardline oyunu Visceral Games tarafından geliştirilmiştir.

Oyun Pc , PlayStation 3 , PlayStatin 4 , Xbox 360 ile Xbox One için hazırlanan Battlefield Hardline oyunun resmin çıkış tarihi 2015 yılı olarak belirlenmiş.

 

Battlefield genel olarak SinglePlayer(Tek Oyuncu) yerine MultiPlayer(Çok Oyuncu) olarak daha önlerde raf gösteriyor.

 

MultiPlayer(Çok Oyuncu) Özellikleri;

Oyunda 4 sınıf bulunacak Bunlar : Enforcer , Operator , Mechanic ve Professional olacak. Oyun modu olarakta Bloodmoney , Heist , Hotwire , Team Deatmatch , Turf War  ve Commander isimli modlar bulunacaktır. Oyuncular SWAT veya CRIMINALS taraflarından birini seçerek birbirleriyle mücadele edicek.

 

[Yeni yapılan açıklama ile oyun 19 MART 2015 ‘ te Avrupa’da satışa sunuculacak…]

 

Önceki sürümlerde olduğu gibi bu oyundada yine aynı yol olmamasını diliyorum.Bildiğiniz gibi konu bakımından güzel olmayan ama MultiPlayer bakımından çok güzel olan oyunda biz FPS ‘ severlerin bayılarak oynadığımız bir oyun oluyor.Anlaşılan 2015‘ya kadar bekliceğiz.

 

Oyun içi bir kaç resim ;

3

 

4

 

İşte 12 Dakikalık Singleplayer Tanıtımı ;

Bir önceki yazımız olan Dragon Age: Inquisition Ön Sipariş ve Ön Yükleme (Xbox One) başlıklı makalemizde Dragon Age Inquisition hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

T.O.M Ekibinin Kurucusuyum ve ayrıca çevirmenlik görevini üstlenmiş durumdayım. Sizler için en iyi hizmeti vermek için buradayım.

Tavsiyemiz

Cartoonolog

Cartoonolog instagramda yer alan cartoon içerikleriyle bezenmiş bir sayfadır. Tamamen özgün ve kaliteli içerikler sunmaya …