Assasins’s Creed: Unity Hataların Giderildiği Yama Geldi

Assasins's Creed: Unity Hataların Giderildiği Yama Geldi
Assasins’s Creed: Unity Hataların Giderildiği Yama Geldi

Oyun çıktığı günden itibaren birçok sorun ile beraber geldi. Gerek Bug lar gerek oyunda fps kasma sorunları bu tür sıkıntılar oyunda gerçekten sinir bozucu bir hal almaya başladı.

Bu yüzden 3. yamasını çıkartan ekip bu hataların çoğuna son verdi.Fakat fps sorununa hala bir çözüm bulamadılar bu sorun hala devam etmektedir.Ubisoft ekibi Fps düşüşü için özel bir yama çıkartmayı düşünüyor ve bu yama ile birlikte oyunda kasma sorununa kesin çözüm olacağı dile getiriliyor. Umarız bu soruna son verilir ve bizde rahat bir oyun keyfi yaşarız

Bir önceki yazımız olan Evolve'un Harita DLC'leri Ücretsiz Olacak başlıklı makalemizde Evolve, Harita DLC ve Ücretsiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mehmet

T.O.M Ekibinin Kurucusuyum ve ayrıca çevirmenlik görevini üstlenmiş durumdayım. Sizler için en iyi hizmeti vermek için buradayım.

Tavsiyemiz

Oyunlarda Sesli İletişim Ağı Kurma Programı

Hamachi, bilgisayarınız üzerinden sanal bir ağ kurarak diğer kullanıcılarla aynı ağ bağlantısı üzerindeymişsiniz gibi programları …

  • Emre Akdoğan

    kardeşim bu kasma sorunu ile ilgili yama ne zaman çıkıcak allah rızası için söle sabrım kalmadı artık acaip sinirlerim bozuldu bune kasmadır amına koyim !!!

türkçe yama